Hakkımızda

Hakkında

1981 yılında 40 m2 bir alanda kurulan şirketimizin..

Temelleri ticaret hayatına ayakkabı ve deri satışı yaparak Bursa da başlamıştır. (Sivaslılar Kundura) 1994 yılında LTD.ŞTİ olarak MAHKEN ayakkabıcılık san.tic.ltd.şti ünvanı nı alarak ticaret hayatına devam etti. 1996 yılında bünyesine mobilya ve ev tekstilini katarak (SOYLU) markasıyla oturma grupları, kanepe , baza, uyku seti ve nevresim üretimi yaptı ve Türkiye genelinde bayi ağı oluşturup ihracat da önemli mesafe kaydetti. 2001 yılında bayilerimizin yoğun isteği üzerine halı sektörünü bünyesine kattı bu sektöre girişimiz iddalı bir marka olan (HALISER) ile oldu.

1960 lı yıllarda kurulan ve ülkemizin en büyük duvardan duvara halı üreticisi olan Halıser’i 2003 yılında alarak şirketimize kazandırdık. Ev tekstili ve mobilya sektöründe olduğu gibi halı sektöründe de kısa dönemde farklı desen ve iddalı renkler le her eve her yere HALISER sloganıyla damgamızı vurduk. Şirketimiz ürettiği ve pazarladığı ürün gruplarında her zaman yenilikçi ve kaliteli ürünleri tüketici ye sunmayı ilke edinmiştir. Yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı yeni bir bayi toplantısında döşemelik kumaş ve dekoratif halı fikri yöneticilerimizin ilgisini çekmiştir. Bununla ilgili 1 yıllık ar-ge ve piyasa araştırması yapıp yurt içi ve yurt dışında üretim yaparak DÖPLAND markasıyla 2011 yılından itibaren döşemelik kumaş ve dekoratif halı üretmektedir. Şirketimiz halı ev tekstili döşemelik kumaş ve dekoratif ürünler imalat ve pazarlama üzerine hizmet vermektedir. BEHEM TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak toplam 10.000 m2 alanda bünyesinde bulunan DÖPLAND upholstery fabric & dekoratif halı HAYYA tekstil HALI DÜNYASI mağzacılık gibi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır. Şirketimiz aile şirketi olup kurumsal yapıda yönetilmektedir. Daima yenilik ve hedefleri olan şirketimiz çalışan personeli bayileri ve tedarikçi firmaları ile bir bütün olarak çalışıp AİLE yapısı ile daha da BÜYÜYECEKTİR.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketici beklentilerine cevap vermek Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile, kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, konforlu, rahat, estetik ve fonksiyonel mükemmellikle tüketicilerin bütçelerine uygun ödeme kolaylıklarına sağlayarak, çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemelerle ürünler üretmek ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Firmamız Vizyon olarak sürekli yenilik ve öncülük yaparak sektöründe önemli bir yer edinmiş olup ürettiği ürünlerde toplum sağlıgı ve doğayı korumayı kendine görev saymıştır. Çalışanları ve ürettiği ürünlerdeki yeniliklerle sektöründe lider olmayı hedef seçmiştir.

Hedeflerimiz

Sektöründe, dünyada bilinen evrensel bir marka olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Sağlıklı, hijyenik ve çevreye duyarlı ürünleri ile global standartlar seviyesinde üretim gerçekleştirmek. Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak. Sektöründe satış ve satış sonrası hizmet konularında standartları belirleyen marka olmak.